ZoZo – krásna párminútová adventúra

Od týpka menom Jan Schicho (podľa FB), používajúceho pseudonym Druid_CZ som na našich stránkach ešte nič nerecenzoval. Dnes som na to však dostal skvelú príležitosť, … a prečo? Pretože dve hodiny predtým, než som sa prihlásil prvýkrát na fb a očekoval či v skupine Velkej Chytrák niečo nové nepribudlo, … tam niečo nové skutočne pribudlo a ja som bol hneď natešený, že je nejaká novinka. … „Tak jsem zase jednou cosi zprasil…“ citujem Druidov predslov, po ktorom som už neváhal ani chvíľku a okamžite som klikol na tento počin a stiahol ho.

ZoZo je krátka adventúra stvorená pre GM48 GAME JAM, čo v praxi znamená, že hra bola vytvorená za menej ako 48 hodín 🙂 Má však nádhernú poriadne rozpixelovanú grafiku s možnosťou roztiahnuť si túto nádheru na celú obrazovku. Viem, že takýto vizuál máte mnohí radi, ja tiež. Ozvučenie je skvelé a výborne sa hodí k zamýšľanej atmosfére, … v pozadí počujete ako prší a hrmí, do toho sa všade naokolo objavujú krvavé stopy, svetlá blikajú, jednoducho paráda.

Vašou úlohou v tejto hre je Ouija (vyvolávanie démonov) a máte vyvolať troch: démona ZoZo, Vox a Bloody Mary! Postup je adventúrová klasika, nabrať potrebné veci do inventára a správne ich použiť.

Hru ZoZo, odporúčam, nezabijete s ňou veľa času, nemusíte ju inštalovať a hlavne je to fakt pekný počin.

STIAHNUŤ HRU ZoZo

stiahnuť verziu hry ZoZo pre linuxHODNOTENIE:   80/100

Related posts

Leave a Comment