Space Cheese Mouse – skús ako dlho prežiješ

Medzi malými jednoduchými freeware hrami je veľké množstvo súťažných hier, o čom ste sa u nás už neraz mohli presvedčiť. Space Cheese Mouse je opäť takouto malou a jednoduchou hríčkou stvorenou pre súťaž „Machr na GameMaker“ na www.devbook.cz. Autormi sú kl-vb games, ktorých z nášho webu už zrejme trochu poznáte.

Hlavnou pointou hry, ako by sa dalo čakať, je nazbierať čo najvyššie skóre. Aby sa vám to mohlo podariť je nutné prežiť čo najdlhšie a v tom vám budú brániť rôzne nepríjemnosti ako napríklad načerveno svietiaci nepriatelia (nápadne pripomínajúci príšerky z pacmana), padajúce horiace asteroidy (či čo to je), lietajúce ružice a občas spadne aj nejaká tá bomba. Prežiť tento nával nie je ľahké, ale pomôžu vám v tom viaceré životy, munícia a podobne… áno, do príšeriek môžete aj strieľať.

Takýmto jednoduchým konceptom sa ťažko niečo vytýka, ale tu by som zo dve poznámky mal! Po spustení novej hry prídete o jeden náboj automatickým samo-vystrelením a strašne, ale strašne mi pri tej akcií chýba ozvučenie. Inak to ale rozhodne nie je hra na zahodenie a verím, že nejeden hráč si ňou rád skráti čas. 😛

PS: kde je ten syr? 😀

STIAHNUŤ HRU Space Cheese Mouse+

– skutočná akcia

– hrateľnosť

– chýba zvuk

HODNOTENIE:   61/100

Related posts

Leave a Comment