Platform Jump – jednoduchá, ale ťažká skákačka od Route95

Stigmoni sú hajzlíci a nie len tak obyčajní, sú z inej planéty a rozhodli sa uniesť Toma. Možno sa pýtate kto je Tom? Ale ako väčšine určite došlo, Tom je hlavný a jediný hrdina tejto skákačky :). Jeho úlohou vo vašich rukách je prekonať tri neúprosné prostredia cudzej planéty a dostať sa až k teleportačnému kryštálu, ktorý ho dostane spať na matičku zem. Tieto tri prostredia zelené, modré a šedé sú doprevádzané stupňujúcou sa náročnosťou terénu, ale i počtu nástrah a protivníkov.

Najzaujímavejším faktom alebo teda najoriginálnejším prvkom tohoto jednoduchého počinu, je zachytávanie sa šiltovkou o platformy a následná možnosť ďalšieho skoku. V praxi to vyzerá asi tak, že ak nebudete svoju šiltovku používať, nedostanete sa ani len cez prvý level (ktorý je akýmsi tutoriálom).

Hra obsahuje tri druhy nepriateľov, takže toľko isto koľko prostredí, plus na konci vás samozrejme čaká boss. Grafika, nie je príliš vábna, ale má svoju atmosféru a s ohľadom na to o akú ide hru, to vlastne vôbec nevadí.

Platform Jump nemá nijak valný herný čas, ale určite neprejdete všetky levely na prvý krát, za to vám ručím :P.

Autori: Route95 Games

STIAHNUŤ HRU Platform JumpHODNOTENIE:   38/100

Related posts

Leave a Comment