Paint Killer – zábava, zábava, zábava a zrazu jeden veľký nečakaný koniec zábavy :D

Po hre RunnerX, ktorá ma príjemne prekvapila, som sa rozhodol ochutnať ďalší titul z dielne tímu  kl-vb games. Tentokrát som siahol po staršom titule Paint Killer, ktorý už má aj svoje pokračovanie, no ale pekne poporiadku… Prvá vec, ktorá sa mi zapáčila, bolo podľa očakávania prostredie hry, rovnako ako aj pri RunnerX sa autori sústredili na jednoliatu atmosféru v konkrétnom vyhranenom štýle, o akú atmosféru ide v Paint Killerovi naznačuje už samotný názov a slovíčko Paint. Celá je poriadne „ako“ načmáraná a vyzerá to skutočne zaujímavo a dobre.

No a nad načmáraným pozadím a na načmáraných plošinách sa objavuješ ty, načmáraný panáčik s palebnou silou v paprčiach, nekonečným počtom nábojov v základnej zbrani a životom, na ktorý si treba dávať sakra pozor. Keď precitneš a nadýchneš sa lahodnej temnej atmosféry tvorenej okrem grafiky, aj fakt dobrým soundtrackom, a keď vykročíš naproti svojmu osudu, na svojej ceste sa stretneš s hromadou krvilačných načmáraných panákov, ktorí chcú tvoju hlavu (v hlavnej úlohe kruh) vidieť v kaluži krvi. Okrem toho ťa čakajú bodce vychádzajúce zo zeme, posuvné plošiny, elektrické drôty, energetické polia, posuvné platformy, zničiteľné platformy, jamy a samozrejme to najlepšie na koniec, trampolína!

V hre je medzi misiami možné dokúpiť si za získané body život, nové zbrane a samozrejme muníciu.

A po tejto všetkej chvále prichádza tá temnejšia stránka hry, … dobre som sa zabával až do poslednej misie, v ktorej sa nenachádzala šípka smerujúca na východ z levelu, tak ako bolo zvykom v každej pred tým, a tak som žiadny koniec nenašiel, … teda bol tam jeden priechod, čo vyzeral ako koniec, ale po tom ako som doň vošiel, posledný level sa resetol. Nevadí. Aj cez toto mamutie chybyčisko sa môžem preniesť a povedať, že som sa nenudil. … Uvidíme, čo povie dvojka.

STIAHNUŤ HRU Paint Killer+

– grafika

– soundtrack

– atmosféra

– bez konca

– krátky herný čas

HODNOTENIE:   60/100

Related posts

2 thoughts on “Paint Killer – zábava, zábava, zábava a zrazu jeden veľký nečakaný koniec zábavy :D

  1. Ahoj,jen bych chtěl dodat, že konec chybí neúmyslně. Zapomněl jsem tam dát objekt na přechod do další místnosti a tím pádem poslední level nejde dokončit 😀 K opravě jsem se nedostal, protože se mi „ztratil“ zdrojový soubor.

    1. administrator

      v prvej polovici komentáru som chcel navrhnúť opravu, … škoda, že sa stratil ten zdrojový súbor, hra sa mi inak ale dosť páčila

Leave a Comment