Louka – hra za minutu na minutu

Prečo preboha recenzujem tento výtvor? Z niekoľkých dôvodov… Za prvé preto, aby som zabránil ďalšej generácií freeware vývojárov stvoriť rovnakú hru (kedže tento kúsok je z roku 2004, stojí za tolerovanie). Za druhé, pretože som bohužiaľ nemal dnes čas na odohranie poriadnej hry a napísanie poriadnej recenzie. No a v neposlednom rade aj preto, že táto hra je skvelou maximálne jednoduchou ukážkou hlavného princípu hry Morhuhn, ktorú mnohí z vás určite poznajú.

Pointa celej tejto hry je v tom, že máte pred sebou lúku a myškou ovládate mieritko a kedže po lúke lietajú balóniky… vašou úlohou bude do nich strieľať, čo vám pridáva skóre… na konci uvidíte tabuľku ako ste dopadli. To je vlastne celé.

Na záver by som rád pridal popis samotných autorov PeToM Software (ktorí majú na svojom konte aj o dosť komplikovanejší výtvor Starosta I – II): „V této hře máte za úkol střílet balónky. Jedná se o bezduchou a primitivní hru vytvořenou pro stažení, pětiminutové zahrání a vyhození do koše. Balónky mají různé bodové ohodnocení vyplývající z jejich rychlosti a barvy.“

Takže ak sa extrémne nudíte a máte si chuť len tak zo špásu zastrieľať na farebné balóny, nech sa páči! 😛

STIAHNUŤ HRU LoukaHODNOTENIE:   9/100

Related posts

Leave a Comment