Kotlebstein – alebo honba na kotlebovcov!

Spomínate si na legendárnu hru Wolfenstein 3D? Tak niekto si tu u nás na Slovensku dal tú prácu a vymenil nejaké tie textúry, sound a hra dostala úplne nový rozmer, taký viac lokálny. Jedná sa teda vlastne o mód, nie o remake. Ak si hru stiahnete a budete ju chcieť spustiť klasickým .exe súborom, spustí sa vám klasický Wolfenstein a presne preto tu máte aj spúšťací súbor .bat (__KOTLEBSTEIN__.bat), ktorý nájdete po stiahnutí v priečinku s hrou.

Hlavné menu vás prekvapí nádhernou slovenskou gramatikou typickou pre obhajcov názoru, že násilie je správne riešenie problémov a pre ľudí ktorí vám radi poprajú krásny biely deň.

Hra je plná dvojkrížov, orlíc, obrazov Kotlebu, Hlinku, kostí, krvavých umučených nenáckov a tak podobne. Môžete sa z chuti vystrieľať na hordách Kotlebovcov a to bez postrádania ústredných postáv okolo slovenského „vodcu“ (Kotletka, Mazurčniar aj Krupicoš…). Najvtipnejšie na tom je, že hráte za Poliačika z SaS. Takže, ak si máte chuť zapoľovať na bezmedzných uctievačov rovnoramenného dvojkrížu a vypočuť si pri tom songy z obdobia prvej slovenskej klerofašistickej vraždopubliky, typické nacionalistické hlášky, vtipné pokriky a občas donekonečna hrajúcu midi verziu gardistickej hymny, nech sa páči (smiech). A, že je to naozaj zábava môžem potvrdiť.

STIAHNUŤ HRU Kotlebstein+

– nápad

– perfektné textúry

 

– nie je to pre každého 😀

HODNOTENIE:   87,99/100

Related posts

3 thoughts on “Kotlebstein – alebo honba na kotlebovcov!

 1. Peter

  geniálna hra 😀

  1. Gontha

   Tiež si myslím 😀

 2. Samuel

  ze si niekto da tu namahu 😀 parada , urcite je to usmevne

Leave a Comment