Frankenstein Let’s Play – gameplay youtuber s výberovým východoeurópskym zmyslom pre humor

Frankenstein Let’s Play, či ako mám volať tohto už nie úplne neznámeho slovenského youtubera, toho o sebe príliš veľa nenapísal, a to ani na youtube, ani na facebooku. Avšak to čo napísal, kupodivu a presne opisuje to, čo robí. Odcitujem, … však čo: „Lets Play / Gameplay série z najnovších AAA titulov s monštróznym komentárom“.  Asi toľko.

Aby som sa priznal, objavil som Frankensteina úplnou náhodou, cez gameplay hry outlast, chcel som si len trošku pripomenúť tú skvelú hororovú atmosféru a dostal som omnoho viac.

Veď, čo iné by som mohol povedať na nádherný cynický humor, neuveriteľné prežívanie odrážajúce sa na Frankensteinovej tvári, ktorá nápadne pripomína speváka so System Of A Down, … a tak, vám len prajem hromádku zábavy, ak sa teda odhodláte a pustíte si nejaký jeho počin.

PS: nejaké tie slová autora na ukážku: „Yeah, poprosím jednu grilovanú ľudskú nohu, ó stehienko, poprosíme vojenské prsíčko, ……….“. 😀

Ako príklad teda uvediem už spomínaný OutLast:

– ostatné videá zo série nájdeš tu: OutLast Let’s Play Seria

– a všetky ostatné videá (a sú ich neuveriteľné hromady) nájdeš kde? No predsam, na youtube účte tohto herného a slovného labužníka, čiže tu: www.youtube.com/SVKFrankenstein

 

Related posts

2 thoughts on “Frankenstein Let’s Play – gameplay youtuber s výberovým východoeurópskym zmyslom pre humor

  1. filozof

    Je možné se s vámi nějak spojit přes email? Chtěl bych vám poslat nějaké recenze na web.

  2. administrator

    zdar, jasnačka, kľudne ma môžeš kontaktovať na gonta6 {zavin.) gmail.com

Leave a Comment