Cubie – dobre spracovaná logická drtenica (android)

Musím sa priznať, že ja sám nemám s hraním mobilných hier príliš veľa skúseností. Dokonca aj mobil mám s windowsom a tak hry pre android musím testovať na staršom a nie moc kvalitnom tablete. Ale budiž, nejako sa začať musí :).

Hlavným princípom tejto celkom vydarenej logickej hry je, že v hornej časti máte hraciu plochu, na ktorej je nejaký tvar poskladaný z prázdnych polí, no a k tomu máte v dolnej časti displeja rôzne tvary poskladané z farebných polí. Vašou úlohou bude ich správne zoradiť a uložiť do obrazcu na hracej ploche.

Cubie má tri typy levelov:

– v prvom type je možnosť otáčania hernej plochy bez otáčania objektov

– druhý typ je postavený na tom, že máte objekty naviac

– no a v treťom type (tých je myslím najviac) otáčate objektami

Obtiažnosť levelov zo začiatku veľmi pozvoľne stúpa, no od polovice to začína byť celkom hardcore. Vizuálna stránka je veľmi jednoduchá a naprosto ladí s tématikou hry. Je tu ale jedna vec, ktorú musím hre vytknúť a tou je fakt, že soundtrack je síce celkom dobrý a zaujímavý, no keď hrá neustále dookola, začne z toho človeku trošku hrabať a spôsobuje to nervozitu. Preto by to chcelo viac soundov na opakovanie, väčšiu diverzitu. Hra ma osobne celkom baví a veľmi rád sa k nej vrátim. Pri jej testovaní bol u mňa aj kámoš a pár levelov si dal tiež. Takže určite stojí za otestovanie a snáď si nájde aj svojich fanúšikov.

Gameplay:

Autori: Frustrated Factory (facebook: https://www.facebook.com/FrustratedFactory)

stiahnuť hru z google playHODNOTENIE:   78/100

Related posts

Leave a Comment