Forum

Cubie, shape fitter tangram style game  

RSS

Kukoss
aktívny nováčik
20/10/2016 1:04 pm  

caut, sme maly tim zo slovenska, ktory robi hry pre radost. Prave sme dokoncili nasu druhu pohodovku - Cubie - kde ulohou hraca je zaplnit plochu hracimi kuskami. Hra obsahuje rozne levely, pricom sa lisia obtiaznostou ako aj sposobom akym sa daju prejst. Hra je dostupna na android https://play.google.com/store/apps/details?id=com.FF.SS  ale chceme ju uz co skoro dat aj do app storu. 

Vdaka za feedback. Uzite si 🙂

ReplyQuote
Gontha
člen
21/10/2016 3:49 pm  

zdar, stiahol som Cubie a aj chvílu hral, je to celkom dobré, aj koncept, vizáž aj hratelnosť. Dlhšie premýšľam, že by som pridal aj kategóriu s mobilnými hrami, tak ste ma týmto k tomu trochu dokopali a môžem ako prvú zrecenzovať túto vašu hru ? .. a máte aj nejakú svoju vlastnú webovú prezentáciu? koľko vás je v tíme? 

Edited: 1 rok  ago

ReplyQuote
Kukoss
aktívny nováčik
21/10/2016 9:15 pm  

Cauko...webovu prezentaciu na toto nemame. Myslis, ze by sme nieco take mali spackat?

Zatial sme skor iba na slidedb  http://www.slidedb.com/games/cubie1

Sme dvaja. Jeden koder a druhy kvazi grafik. O chvilu to bude ja na ios. 

ReplyQuote
Gontha
člen
22/10/2016 12:24 am  

Nemyslel som webovu prezentaciu konkretne na túto hru, ale tak celkovo, či máte nejakú prezentáciu svojho tímu, ... teda stránku kde máte niečo o sebe, o svojich hotových projektoch a pripravovaných projektoch, kontakt a podobne. Veľmi pekným príkladom je napríklad web Lightning Softu (www.lightningsoft.org), alebo  kl-vb games (www.kl-vbgames.g6.cz).

Takéto hry, aké tvoríte, je vždy dobré spraviť na viac platforiem. 

ReplyQuote
Kukoss
aktívny nováčik
22/10/2016 1:18 am  

Vdaka za priklady. Nieco take sme chceli spravit ale s kodenim hier sme zabili viac casu ako sme cakali. 

Ps: co je podla teba najdolezitejsie? Info o time, hrach(budich aj minulych) a nejaky kontakt? Tieto tri sekcie by mali stacit predpokladam.

ReplyQuote
Gontha
člen
22/10/2016 11:27 am  

Nie je zač. Kodenie väčšinou zaberie fúru času. Ale vlastná prezentácia je veľmi dôležitá, je to miesto kde si o vás a vašich výtvoroch môže ktokoľvek nájsť to najdôležitejšie info, a tak isto je to miesto na ktoré môžu servery a časopisy odkazovať ak budú o vás písať. Áno tie tri, resp lepšie štyri sekcie úplne stačia. 😛

ReplyQuote
Kukoss
aktívny nováčik
22/10/2016 4:50 pm  

Vdaka. Zbucham to a ozvem sa 🙂

ReplyQuote
Gontha
člen
22/10/2016 5:16 pm  

Fajn, a článok napíšem možno aj skôr a link tam potom pridám. 😛

ReplyQuote
Gontha
člen
25/10/2016 10:28 pm  

cubie sme vonku hrali styria pri stole... A bola to celkom haluz 😀 takze pozitivna odozva 🙂

ReplyQuote

Working

Please Login or Register