Chickendemic – veľmi vydarená akčná minihra

Dnes vám predstavím ďalší titul od tímu Lightning Soft, ich tvorba ma neustále dokáže pozitívne prekvapiť a nie je tomu inak ani teraz. Chickendemic je krátky herný počin, ktorý sa zúčastnil súťaže s názvom indie vs gamers na serveri gamejolt.com. O čo vás však táto hra ukráti na svojej dĺžke, to vám oplatí na svojej akčnosti, zábavnosti a veľmi dobrej hrateľnosti. Na jej konci sa môžete zapísať do online skóre tabuľky.

A o čo v nej vlastne ide? Na pozadí príbehu je fastfood CFC a farmári, ktorí nezvládajú uspokojiť dopyt. Tak sa rozhodnú použiť akési neurčité temné prostriedky, aby mohli dopyt uspokojiť. Samozrejme, dopadlo to katastrofálne a stvorili niečo diabolského, … diabolské, krvilačné a veľmi vysoko-skákajúce sliepky. Útok nastal ešte v tú noc, keď ho nik nečakal. Našťastie jeden prezieravý vojak už od nepamäti tvrdil, že sliepky sú stvorenia z pekiel. Preto bol okamžite pripravený postaviť sa im a tak zachrániť všetkých ľudí z paluby svojej úžasnej helikoptéry.

Hra vás privíta človiečikom volajúcim o pomoc, potom sa to už vezie jedna radosť. Dopredu sa ospravedlňujem za svoj cynický a suchý humor… ak ste si doteraz mysleli, že najväčším vraždiakom nevinných sliepočiek sú veľkochovy, ste na omyle, je to práve táto helikoptéra.

Autori si pre vás pripravili krásny krvavý masaker a okorenili ho záchranou ľudí. Popri masovom strieľaní po sliepkach totiž budete musieť na rebrík visiaci zo stroja tejto hydinoskazy naberať zúfalých civilistov vystavených smrteľnej hrozbe! Občas nejaká tá slepička vyskočí a uberie vám hp alebo po vás hodí vajíčko, čo má rovnaký efekt. Zbraň má tri úrovne, ktoré naberiete po ceste. Podobne nájdete aj kľúče na doplnenie hp a na konci vás čaká epický a dosť dlhý fight s megaslepačiou hlavou!

Ak sa máte chuť dobre odreagovať a nezabiť pri tom odreagovávaní pol dňa… už ste to mali mať stiahnuté a taviť o život. 😛 Odporúčam!

STIAHNUŤ HRU Chickendemic+

– grafika

– hrateľnosť

– zábavnosť

 

– krátkosť

HODNOTENIE:   87/100

Related posts

Leave a Comment