Area64 – starší akčný nárez z dielne Lightning Softu

Áno, táto hra je čo sa akcie týka skutočný nárez. Odštartujete hru a hneď sa objavíte na vojenskej základni zhruba sekundu pred útokom neznámych strojov (pravdepodobne z vesmíru). Základňa má k dispozícií nejaké tie tanky a vrtuľníky, ktoré je možné si povolať na pomoc, má aj zopár pešiakov, ktorí spolu s vami bojujú zo zeme. A vy, vy máte po ruke slušný zbraňový arzenál, avšak v porovnaní s odhodlaným nepriateľom, ktorého víťazstvo je nakoniec nevyhnuté, je to vlastne ťažká bieda :D.

Každým momentom sa intenzita útoku zvyšuje a akcia naberá na obrátkach. Jednoducho autori Lightning Soft majú svoje koncepty výborne zvládnuté… Základňa pomaly, ale isto podlieha útoku aj vizuálne, čo výborne podtrhuje spomínanú zvyšujúcu sa intenzitu boja. Nebo tmavne, krajina vôkol sa rozpadá a všade sa ozýva len hudba zbraní.

Hra má fakt slušnú náročnosť, celkom dobrú hrateľnosť a o akciu v nej núdza naozaj nie je, … a koniec koncov, už je iba na vás ako dlho sa vám podarí základňu ubrániť a koľko pri tom získate skóre. Ak máte teda chuť sa poriadne vyblázniť a zastrieľať si na hordu mimozemských strojov, tak vám hru odporúčam. 😛

STIAHNUŤ HRU Area64HODNOTENIE:   74/100

Related posts

Leave a Comment